De Amsterdamse stadswijk waar Grace woont zou haar het liefst zien vertrekken. Maar ik denk dat er geen andere wijk of stad is die behoefte heeft aan dat tokkie gezin. Haar onoprechte kletsverhaal is ze in het verkeerde keelgat geschoten. En het het er ook alles van weg dat ze ff snel Lil’ Kleine nadeed.
Bij RTL Boulevard denken ze daar ook zo over. Verslaggever Aran Bade: “Het lijkt wel een beetje kopieergedrag, van: hé, dat is misschien ook wel goed als wij dat doen. Ik heb vandaag ook even contact gehad met wat buurtbewoners en mensen in de Jordaan.”
“De mensen die hier direct bij betrokken waren en de jongeren die bij de Jumbo werken vinden dit een klap in hun gezicht. Die zeggen: ‘Er is daar zóveel gebeurd, het is ook in vereniging gebeurd.’ Ze kwam daar met een zogeheten knokploeg. Die kunnen dit niet aanzien. Zo rustig als ze nu in dit filmpje is, zo rustig had ze eigenlijk ook toen moeten zijn. Dat gevoel heerst nu heel erg in de Jordaan. Ze geloven het eigenlijk niet.”
Uit eerste hand Televisie
De NPO wil comeback Matthijs van Nieuwkerk objectief beoordelen: “We nemen alle omstandigheden mee”
Uit eerste hand Televisie
Peter Gillis kan zijn straf niet meer ontlopen: Gaat dit het einde van zijn carrière op tv worden?
Uit eerste hand Instagram
Nicol Kremers heeft sinds Peter Gillis geen succes in de liefde: “Wachten op een wonder”
Uit eerste hand Instagram
Emma Heesters deelt haar boezem met de wereld
Uit eerste hand
De Telegraaf trapt in de leugens van professioneel oplichter Diana Gabriëls: Gaat het ooit ophouden?
Uit eerste hand Jan Roos spreekt
Jan Roos: Een pornofilm van uw belastingpoet
Uit eerste hand
Guido Weijers betaalt jonge meiden om met hem naar bed te gaan: ‘Ze was nog net geen 18’
Uit eerste hand
ZOOP komt terug: Fans nu al teleurgesteld
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Mark Baanders weggestuurd bij Expeditie Robinson na overdosis & Alex Soze belt boos op
Uit eerste hand
Nicol Kremers doet een boekje open over mishandeling Peter Gillis: ‘Ik voerde een toneelstukje op’
Uit eerste hand
Rijk Hofman is bedreigd door Ex on the Beach deelnemer: ‘Hij heeft me met elke bedreiging die er bestaat bedreigd’
Uit eerste hand Televisie
Roy Donders gaat zich laten castreren: ‘Ik doe dit echt voor haar’