Tygo Gernandt is ook een trutje

Tygo_Gernandt
Tygo_Gernandt

Net als Tim Hofman is Tygo Gernandt ook een trutje. Bij het Kalveren Gala was ook hij bijzonder gekleed.

Tim Hofman is natuurlijk het opperhoofd, de Jezus Christus en oprichter van de club voor trutjes, maar Tygo Gernandt kan er ook iets van. Hij het Kalveren Gala verschijnt hij namelijk in een doorschijnende bloes, op hakken.

Tegenwoordig deug je dan super erg, want iedereen uit de woke gemeenschap krijgt hier een natte poes van. Of in Jessie Maya haar geval wellicht een iets minder droge poes? Of voor mannen een rechtopstaande gehaktstaaf… Of de non-binaire mensen een… God… Laat maar zitten.

Leuke outfit, Tygo! Waar komt het vandaan? Misschien kan onze stylist ook wel zoiets voor ons regelen, dan passen wij er ook helemaal bij.

[sc name=”tygo_gernandt_instagram”][/sc]

[sc name=”roddelpraat_promo”][/sc]

KLIK HIER OM RODDELPRAAT TE STEUNEN

Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x