Vanochtend verschenen er beelden van Tino Martin die (wederom) dronken op het podium zou hebben gestaan. Deze beelden werden door onze vriendin Yvonne Coldeweijer op Instagram geplaatst. Tino Martin reageert op beelden van zijn ‘dronken optreden’.
Eerder vandaag plaatste wij het volgende artikel:
Dronken Tino Martin van het podium gehaald
‘Dronken optreden’
Dit was een nieuwtje van Yvonne Coldeweijer dat wij hadden verspreid. Zij deelde in haar verhaal filmpjes waar duidelijk op te zien was hoe Tino zijn werk als duurbetaalde zanger niet helemaal lekker deed. Nu geeft hij via zijn eigen verhaal op Instagram een reactie.
Tino Martin reageert
Tino vertelt: “Lieve fans, er gaan berichten rond waarin beweerd wordt dat ik in kennelijke toestand op het podium heb gestaan. Ik wil alleen wel écht de grens trekken wanneer er bewust verhalen gecreëerd worden die absoluut niet gebeurd zijn”, aldus Tino op Instagram. Volgens hem is er helemaal niks waar van de geruchten die over zijn optreden werden verspreid.
“De organisator van het evenement heeft inmiddels ook aan mijn management nogmaals bevestigd dat de beweringen van Yvonne ‘pertinent onjuist’ zijn. Het bedrijf onderschrijft dat ik in nuchtere toestand netjes ben ontvangen, dat mijn optreden naar tevredenheid van het aanwezige publiek was en dat het optreden op geen enkele manier door niets of niemand is afgebroken.”
Yvonne gelooft er niks van
Yvonne biedt nu ook haar excuses aan voor het misverstand. Of, nou… Ja… Niet helemaal. Ze deelt het bericht van Tino en schrijft erbij: ‘Oh jongens we hebben het verkeerd gezien denk ik’. Aan het einde van de zin staat een lachpoppetje. ‘Tino heeft een probleem en heeft laatst om dezelfde reden ergens nog een nachtje doorgebracht. En dan bedoel ik niet bij een vrouw’, schrijft Yv verder. Oeh… Wat zou ze daarmee bedoelen? In ieder geval gaat ze dus gewoon nog even door met de ‘juice’.
‘Ik zit lekker in mijn vel’
“Ik zit lekker in mijn vel, ik kijk terug op een prachtig weekend met veel optredens door het hele land en ben halverwege mijn succesvolle theatertour ‘onderweg naar jou'”, schrijft Tino verder nog op Instagram. Nou, uhm… Wij kunnen het wel zeggen, zeker omdat je een trouwe Roddelpraat-fan bent: sorry Tino! We zullen niet zomaar weer iets van Yv overnemen. Kevins, stuur ons dan ook eens van die lekkere filmpjes!

Bezoek hier het Instagram-profiel van Yvonne Coldeweijer.
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Jan en Dennis Doen Dingen: Twerken
6 Reacties
Televisie Instagram Uit eerste hand
Jaimie Vaes reageert op kritiek Rob Goossens: ‘onnodig onzeker gemaakt’
39 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Patty Brard kritisch over Tristan van der Lingen: ‘sorry dat ik het zeg’
11 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Antoon krijgt eigen documentaire
7 Reacties
Uit eerste hand Relletje
Kinderboekenweek kruipt in slachtofferrol na annuleren vieze schrijver
18 Reacties
Uit eerste hand
Yvonne Coldeweijer overweegt tóch hoger beroep tegen Rachel Hazes
12 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Ali B is terug met een wijze boodschap
40 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Stoute Tristan van der Lingen wint ‘Op Zoek Naar…’
22 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Johan Derksen: ‘Ik heb ook weleens aan een anus gelikt’
26 Reacties
Uit eerste hand Televisie Youtube
Jaimie Vaes onder vuur voor het delen van medische informatie over zoon
37 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Fans woedend door finale van ‘Op Zoek Naar…’
17 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Bridget Maasland wordt ongemakkelijk van kritiek op Rachel Hazes
22 Reacties
Uit eerste hand Instagram Televisie
Fabiola Volkers exposed vreemdgaande voetballers
45 Reacties
Uit eerste hand
Estelle Cruijf wil opnieuw moeder worden
12 Reacties
Uit eerste hand
Monique Smit is woest op schrijver bij kinderboekenweek: ‘wat een viespeuk!’
19 Reacties
Televisie Uit eerste hand
Veel medelijden voor Koen Pieter van Dijk en zijn overmatige drugsgebruik
23 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Wilfred Genee over vrijheid: ‘Gooi die benen open’
20 Reacties
Uit eerste hand Televisie Youtube
Jaimie Vaes speelt open kaart bij Robbert Rodenburg: ‘het is bijna propaganda’
18 Reacties