Nee, niet om nog meer veren in zijn pedante reet te steken. De man wordt nu gezien als de grootste Vaderlandse held na Willem van Oranje en Hannie Schaft, edoch hebben wij reeds gemeld dat wij zijn documentaire netjes vonden. Ook omdat BOOS, zoals de rest van de mainstream media, niet vergat ons credits te geven. Maar ik neem het even op voor Tim, voordat hij zijn excuses ging aanbieden.

Want het is werkelijk van de zotte dat hij dat doet, onder dwang van allemaal mensen die vinden dat de BOOS-man ook moet hangen. Het gaat om de volgende uitspraken:
Naar aanleiding van deze beelden zegt ie nu sorry. “Het was in 2012: backstage bij Spuiten en Slikken. Ik heb veel geleerd sindsdien, zoals over meer van zulke onderwerpen: homofobie, racisme, en validisme (discriminatie van gehandicapten). Het was fout en excuses zijn gepast”, aldus Hofman.
Kolere zeg. BOOS heeft de deksel, die Roddelpraat al op een kier had gezet, geopend van een gigantische misbruikbeerput in Hilversum. Het gaat hier over verkrachtingen, aanrandingen, betasten van kinderen en nu opeens moet Hofman de maat genomen worden voor uitspraken in een grappig bedoeld programma uit 2012? Flikker toch snel een eind op. Op deze manier leg je dingen op 1 lijn die niet op 1 lijn liggen. The Voice-gate is voor sommige mensen ook aanleiding om hun onderdrukte mannenhaat te ventileren. Ook dat is een schop in de rug van de slachtoffers. Stop met die onzin en focus je op het echte verhaal.
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Jan en Dennis Doen Dingen: Twerken
6 Reacties
Televisie Instagram Uit eerste hand
Jaimie Vaes reageert op kritiek Rob Goossens: ‘onnodig onzeker gemaakt’
39 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Patty Brard kritisch over Tristan van der Lingen: ‘sorry dat ik het zeg’
11 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Antoon krijgt eigen documentaire
7 Reacties
Uit eerste hand Relletje
Kinderboekenweek kruipt in slachtofferrol na annuleren vieze schrijver
18 Reacties
Uit eerste hand
Yvonne Coldeweijer overweegt tóch hoger beroep tegen Rachel Hazes
12 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Ali B is terug met een wijze boodschap
40 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Stoute Tristan van der Lingen wint ‘Op Zoek Naar…’
22 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Johan Derksen: ‘Ik heb ook weleens aan een anus gelikt’
26 Reacties
Uit eerste hand Televisie Youtube
Jaimie Vaes onder vuur voor het delen van medische informatie over zoon
37 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Fans woedend door finale van ‘Op Zoek Naar…’
17 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Bridget Maasland wordt ongemakkelijk van kritiek op Rachel Hazes
22 Reacties
Uit eerste hand Instagram Televisie
Fabiola Volkers exposed vreemdgaande voetballers
45 Reacties
Uit eerste hand
Estelle Cruijf wil opnieuw moeder worden
12 Reacties
Uit eerste hand
Monique Smit is woest op schrijver bij kinderboekenweek: ‘wat een viespeuk!’
19 Reacties
Televisie Uit eerste hand
Veel medelijden voor Koen Pieter van Dijk en zijn overmatige drugsgebruik
23 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Wilfred Genee over vrijheid: ‘Gooi die benen open’
20 Reacties
Uit eerste hand Televisie Youtube
Jaimie Vaes speelt open kaart bij Robbert Rodenburg: ‘het is bijna propaganda’
18 Reacties