Nasrdin Dchar is boos op de media. Hij haalt verschillende voorbeelden aan van uitingen over Marokkaanse supporters in de media die hem niet zijn bevallen. Hij spreekt zelfs over racisme en het aanwakkeren van haat.
‘Vergeleken worden met apen’
Op Instagram liet Nasrdin gisteren weten boos te zijn op de media voor uitspraken die hierin gedaan zijn. Hij omschrijft een aantal voorbeelden: “Geframed worden als Antisemetisch door het tonen van een Palestijnse vlag. Gelinkt worden aan IS, omdat voetballers met hun rechter wijsvinger naar de lucht wijzen, zoals bijvoorbeeld Messi dat ook zo vaak doet om god te danken. Vergeleken worden met apen.”
Volgens hem zijn dat allemaal uitspraken die gedaan zijn richting mensen van Marokkaanse afkomst. Ik heb persoonlijk geen idee welke media deze uitspraken gedaan zou hebben, want ik heb het bij de Nederlandse nieuwssites persoonlijk niet op die manier voorbij zien komen. Sterker nog: de media heeft weggekeken toen steden verwoest werden door rellen. Daarnaast werd het Marokkaans elftal zelfs opgehemeld. Dus doe maar weer wat rustiger, Nasrdin.
Nasrdin Dchar is boos op de media
Nasrdin vervolgt: “Dank je wel Media, dat je liever blijft hangen in xenofobie, racisme, vooroordelen en het aanwakkeren van haat dan dat je een succesverhaal gebruikt om te vieren en te verbinden.” En zo zijn wij bij RoddelPraat natuurlijk niet! Wij willen juist wel verbinden en het succesverhaal van het Marokkaanse elftal vieren. We maakten er speciaal een shirt voor en een liedje over dat we vol trots zongen in de laatste uitzending.
Dus, Nasrdin, kleine tip van ome Jan: focus je liever op de positieve dingen. Laten we met z’n allen feest vieren en Marokko supporten op het WK! HOERA! Niks apen, wij vergelijken ze liever met draken. Niemand weet waar ze precies vandaan komen, maar ze spuwen met vuur. Leuk.
Uit eerste hand
Rose Bertram misdraagt zich wederom door drugsgebruik
15 Reacties
Uit eerste hand Youtube
Gio Latooy dacht levend begraven te zijn: ‘help!’
30 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Özcan Akyol: ‘We hebben een k*t Regering’
26 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Gwen van Poorten leed onder alcoholgebruik: ‘de prijs was te hoog’
37 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Jack van Gelder: ‘Door roken kan ik goed poepen’
22 Reacties
Uit eerste hand Televisie
HLF8: ‘Fusie tussen Talpa en RTL zou door moeten gaan’
22 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Nicol Kremers undercover op TikTok
25 Reacties
Uit eerste hand
Definitieve relatiebreuk tussen Ronnie Flex en Demi de Boer
17 Reacties
Uit eerste hand Televisie
John de Mol faalt wegens verboden fusie tussen Talpa en RTL
28 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Flopconcert Nicolette van Dam en Bas Smit keert terug
25 Reacties
Uit eerste hand Youtube
Gio Latooy reageert op zoengeruchten: ‘niet onder de indruk’
36 Reacties
Uit eerste hand
Laura Ponticorvo wordt opnieuw moeder
12 Reacties
Uit eerste hand Youtube
Enzo Knol laat voor het eerst zijn nieuwe huis zien
8 Reacties
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Jan en Dennis Doen Dingen: Vissen
99 Reacties
Uit eerste hand Instagram
Katja Schuurman plaatst een pikante foto: ‘free the nipple’
39 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Angela de Jong geeft toe: ‘ik was woest op Johan Derksen’
25 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Het einde van Stefano Keizers: ‘wen er maar aan’
22 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Johnny de Mol stipt felle kritiek richting Gordon met Down-kinderen aan
41 Reacties