Eva Jinek heeft het weer voor elkaar: de uitzending van gisteren was wederom vreselijk. Één lichtpuntje in de duisternis was dan wel weer dat Jinek-kijkers schrikken van blote vrouw in het publiek. Hoe leuk is dat?
Waarom was de uitzending zo verschrikkelijk dan? Bijvoorbeeld Paul Römer zat aan tafel om te praten over verschillende tv-momenten. Zo wordt bijvoorbeeld de comeback van Linda de Mol besproken, het jaar van je leven en Peter Gillis. Maar over een Thijs Römer werd geen vraag gesteld.
Jinek vraagt nog wel aan Paul waarom Peter Gillis nog uitgezonden wordt na alle beschuldigingen. Paul’s antwoord daarop is: “omdat wij ons niet laten leiden door wat er gezegd, verzonnen, geschreven wordt in de pers, roddelpers.” Ze hebben Peter en Nicol zelf gevraagd wat er gebeurd is en de twee herkennen zich niet in de verhalen. Daarom vindt Paul dat ze gewoon de buis op mogen. “De eerste aflevering heeft 700.000 mensen gescoord, 18% marktaandeel. Is hartstikke goed voor onze zender.” Ah, dat is de eigenlijke reden.
En dan ook nog eens het interview met Robbie Williams waar veel kritiek op kwam. Het interview is vreemd gefilmd, ontzettend ongemakkelijk en weinig boeiend. De aspecten die er nog enigszins interessant aan zijn komen van Robbie die uit zichzelf veel praat. Dat is niet aan Jinek te danken. Die vrouw zit ook af en toe onnodig te giechelen. Ook op momenten over verslavingen. Het is echt vreselijk.
Maar dat ter zijde. Het meest interessante uit de uitzending was het feit dat een vrouw op de achtergrond een hoofdrol gaat spelen, omdat haar tepel opeens in beeld komt. Bekijk de beelden hieronder.
Uit eerste hand Televisie Youtube
Jaimie Vaes onder vuur voor het delen van medische informatie over zoon
37 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Fans woedend door finale van ‘Op Zoek Naar…’
16 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Bridget Maasland wordt ongemakkelijk van kritiek op Rachel Hazes
22 Reacties
Uit eerste hand Instagram Televisie
Fabiola Volkers exposed vreemdgaande voetballers
45 Reacties
Uit eerste hand
Estelle Cruijf wil opnieuw moeder worden
12 Reacties
Uit eerste hand
Monique Smit is woest op schrijver bij kinderboekenweek: ‘wat een viespeuk!’
19 Reacties
Televisie Uit eerste hand
Veel medelijden voor Koen Pieter van Dijk en zijn overmatige drugsgebruik
23 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Wilfred Genee over vrijheid: ‘Gooi die benen open’
20 Reacties
Uit eerste hand Televisie Youtube
Jaimie Vaes speelt open kaart bij Robbert Rodenburg: ‘het is bijna propaganda’
18 Reacties
Uit eerste hand Instagram
Koen Pieter van Dijk doet aangifte tegen vriend die hem beschuldigde van diefstal
20 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Bridget Maasland biedt haar excuses aan: ‘best wel een beetje bipolair’
20 Reacties
Uit eerste hand
Glennis Grace krijgt VIP-behandeling tijdens haar taakstraf
20 Reacties
Instagram Uit eerste hand
Koen Pieter van Dijk heeft last van mentale problemen ‘door juicekanalen’
33 Reacties
Uit eerste hand Televisie
Alberto Stegeman boos nadat iemand hem filmt
26 Reacties
Uit eerste hand Relletje Televisie
Johan Derksen: ‘Vrouwen horen te stofzuigen’
18 Reacties
Uit eerste hand Televisie Youtube
Tristan van der Lingen doet aangifte tegen RoddelPraat: ‘dit raakt mij enorm’
50 Reacties
Uit eerste hand Relletje Televisie
Bastiaan Ragas bij HLF8: ‘Fulltime functie is niets voor een vrouw’
16 Reacties
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Aangifte: BN’er wurgt affaire in klaslokaal
60 Reacties