
Ah, Cameo Island – een idyllisch stukje aarde dat er vandaag wederom aan moest geloven. Want als een influencer als Jade Anna van Vliet een voet op een brug zet, moet de wereld dat weten. "Very windy today dus ik waaide zowat van deze brug" – een zin die bijna klinkt alsof we ternauwernood een natuurramp hebben overleefd. Gelukkig kon onze windgevoelige heldin nog net haar telefoon vasthouden om het moment vast te leggen.
Maar goed, het was wel een heel cute plekje, voegt ze er nog luchtig aan toe, alsof dat de bijna-doodervaring ruimschoots goedmaakt. Want wat is een gevaarlijke stormwind vergeleken met een Instagrammable uitzicht? Juist. Alles voor de esthetiek. Het leven van een influencer is tenslotte een onophoudelijke strijd tegen de elementen – regen, wind, slechte belichting – en toch blijven ze dapper posten, story na story, met gelakte nagels en filtervriendelijke glimlach.
'Cute'
We mogen Jade Annaaaaa dankbaar zijn. Zonder haar hadden we nooit geweten dat Cameo Island cute was, noch dat bruggen best eng kunnen zijn als het waait. Gelukkig zijn er genoeg volgers die massaal reageren met hartjes en "omggg stay safe babe" terwijl ze ondertussen Googlen waar dat eiland eigenlijk ligt.
Een influencer’s leven is zwaar, mensen. Maar ach – als het maar goed staat op de feed.
Dit soort artikelen maakt deze site zo verschrikkelijk slecht. Ik kijk liever naar de video's.
Jada anaaaaal! Broek omlaag,lul erin ook al is het met tegenzin,het maakt niet uit, zolang mijn fluit maar spuit!
Ondanks alle strapatsen van afgelopen avond/nacht heb ik vandaag geen enkele moeite met mijn stoelgang.
Heftig Jaad. Een paar jaar terug ben ik ook door het oog van de naald gekropen. Ik bevond me op slechts 1500 km waar een Russische raket neerkwam. Dit verhaal wordt mogelijk gemaakt door tegeldepoooooow.
Ik mis je grot Jade.
deze transformer word ook met de dag lelijker zeg
Mn pik waaide er ook direct in én uit
Hebben jullie hier ook wel eens last van?zit je te bouten,denk je klaar te zijn,veeg je je reet al krijg je weer aandrang en komt er nog een stuk lui stront uit.
Heel herkenbaar! Zo is dennis ontstaan.
@moeder van Dennis,aha vandaar de naam Dennis bouten
Kutwijf. Dagje thuisbezorgd op de fiets kan ze niet eens aan.
@Dikke middelvinger Hou je rotkop vieze strontvlieg.
In de kleedkamer geeft ze ons emotionele hulp, kwarktieten en een glad poesje.
Plaats niet dit soort verschrikkelijke shit. Verzin eens wat anders.
Niet bepalen ! Idioot
Wat is er nou, vieze ƙɑղƙҽɾ-aap!
Nieuwtje over Jade Annaaaaa. Mijn dag is weer goed!!! Een dag zonder Jade Anna is als een slak zonder huis
Waar staat NG voor? Neuk Gat?
Wat een domme muts!
Weet je wat leuk is?op je handen gaan staan en dan een bout draaien.
Leg je telefoon nou eens weg . Hoevaak moeten we dat nog zeggen
Jade Annaaa moehh
Van mij mag die jade weg gauw van een brug vliegen, achterlijk kut wijf
Weer een klassiek stuk tekst heren, klasse!
Jade Anne heeft volgens mij hetzelfde intellectuele niveau als al Dennis zijn bedpartners
Waaide bijna weg, zo op de andere lul van een influencer, voetballer of bn'er zeker
Laatste keer dat je zoveel rechtopstaande palen zag moest jij je ook goed vasthouden, weet je nog Jade Banna ?
Ze zal wel moe zijn?
Jade Annaaaaaa koppie krauw motherfuckers
Misschien volgende keer geen strandjurkje bij windkracht 10, tenzij je solliciteert naar de rol van vliegende tapijt.
Hahaha ‘jean rose’. Goed.