Niet dat daar iemand van wakker ligt, want dat geschreeuw kennen we nou wel. Hij werd opgepakt nadat hij een paar politiemensen in elkander probeerde te slaan. De beelden zijn bekend. En nu wil hij weer niet meewerken met onderzoeken naar zijn geestelijke gezondheid. Of zoals Alex het in de pro forma zaak verwoordde: “Sluit me maar langer op. Ik werk toch niet mee.”
“Ik ben niet de agressor. Er is mij veel pijn gedaan, waardoor ik in paniek raakte”, aldus Alex over de mishandeling van de agenten.
De zaak moet eind september inhoudelijk worden behandeld. Soze blijft in ieder geval vastzitten tot en met 2 september. En zal daarna wel een paar jaar moeten brommen.
Grootste MAFKEES van Groningen en omstreken.
Justitie moet tbs op kunnen leggen als een verdachte een psychisch onderzoek weigert,vind ik.
Deze man is een held
En Jan met je vette lijf jij zuigt de politie zeker graag
Die Soze is helemaal kapottt in zijn kale koppie.
Teveel witte sloper Daveke
Jammer, Alex is in mijn ogen een geweldenaar. Er zouden meer mensen zoals hij moeten zijn!
Uusshh!
Alex werd mishandeld door die 2 nazi agenten(waar zijn dochter bij stond)alleen een laffe hond zou niet terug vechten..
Zeker de beelden vergeten dat oude mensen en kinderen zwaar werden mishandeld door die k politie… hij had wel de ballen,jullie niet..
Ik stop dus ook per direct met het supporten van jullie .
Wat een gemis zeg
Het is hier geen vliegveld, je hoeft je vertrek niet aan te kondigen.
En nooit meer terugkomen kampsjaak!
Zijn.dochter.bij.stond?dit.was.zijn.nieuwe.vriendin.hoor.hahaha
Kan die gelijk afkicken me die totaaaaal doorgesnoven snackbarharsus!
Alles kan kapot. ook Alex Soze 🙂
Had ie maar een paar agenten dood geschoten ,helaas! Maar dat gebeurt hier nog wel 😁😄
doe eens normaal man klote wous!
Alles kan op slot!
Ik heb zelfsen zo’n dom iemand gezien. Maar het wordt een paar uurtjes schoffelen en hij is weer helemaal het mannetje.
Zelden*
Ja die Lex is een beetje dom geweest, maar de woutjes en het apparaat hebben hem wel te pakken genomen.
Ze hebben Alex erin geluisd,zeker niet de hele video gezien waar Alex kapot word geslagen door de politie, waar zijn dochter bij stond…raar hé dat je dan terug gaat vechten… Hij wil de corrupte politie en overheid aan het licht brengen, waar niet iedereen zijn vingers aan durft te branden…en dan krijg je dit..
Ps. Mss eens politiegeweld zoeken van de afgelopen 2 jaar op YouTube.
Zoek ook eens naar het aantal verwarde mensen de afgelopen 2 jaar.
Zitten er geregeld 150 bij elkaar in Den Haag.
Alex, het billenmaatje van Michael Duut, die wannebee kickboxer.
Alex is het bewijs dat blanke mensen ook ‘alochtoon met niet westerse achtergrond’ kunnen zijn.
Klopt hij heeft ook een laag IQ.
Maar in dit geval komt dat niet door vele generaties (gedwongen) huwelijken met familieleden.
Misschien moet je ff zo stoer zijn om dat met naam en toenaam te zeggen pannenkoek, van binnenuit kan er ook wel wat geregeld worden hoor
Die zijn 13 en 14 gore pedoseksueel!!
Gadverdamme!!!
Nooit meer loslaten!!!!!!!
Deze badmuts is slecht voor de maatschappij en omstreken!
moet je eerst langs micheal duut die is nog gekker dan alex
Het zit dat jongetje met de haren ook niet mee. Werd vroeger al gepest en nu hij zijn rode haren heeft verloren houdt het nog steeds niet op. We hebben medelijden met het jongetje dat maar blijft gepest worden.
Iedereen die wouten mept is voor mij een held!!
Beter een agent dan een jongen van 17 mishandelen.. of niet, Jan?