Het is weer hommeles op de bodem van het Nederlandse YouTube-gebeuren.
Volleerd politie-uitdager Alex Soze heeft het aan de stok gekregen met 0Fux, de ietwat agressieve pedojager die bekendheid verwierf toen hij Ismael Ilgun de stad uittrapte. Wat er aan de ruzie ten grondslag ligt weten we niet, maar ze willen het met vuisten gaan oplossen. Soze biedt 0Fux zelfs 5k om op te komen dagen. De reactie van laatstgenoemde daarop: “Alles kan kapot zoals jij zegt. Net als jij Alex, net als je fake imago.”
Beelden benee:
Geen aandacht geven aan dicht soort doorgesnoven anabole gekken. Lekker doorsturen naar Gordon.
Hij zit niet aan de coke! Hij doet welelijks een drugstest
Herhaal dat maar totdat je het zelf gelooft. Dat dochtertje van hem wordt gewoon opgevoed door een junk. Alex is een drugsverslaafde mafkees die opgenomen moet worden in een gesticht.
Doe ff normaal, staatsmongool. Alex geen junk
leukkkkkk
hoop dat onze alex die Arabier effe een paar goeie klappen geeft
die buitenlanders zijn zelf pedoś van de ergste soort. en miljoenen nederlanders zien hun liever dood dan levend
Die Alex Soze is gewoon een anaboolmongool, oude mensen en vakkenvullers bang maken in supermarkten mer zijn geschreeuw.
Die 0Fux lijkt me wel ok, pakt allerlei gespuis aan.
Ik kijk er naar uit. Lekker knokken. Van mij mag Alex die ayatollah op zn bekje timmeren.
Marvelous, what a blog it is! This web site provides
useful data to us, keep it up.
My partner and I stumbled over here by a different website and thought I might as well
check things out. I like what I see so now i’m following you.
Look forward to looking into your web page again.
Wat is er mis met Alex.
Die onux ken ik niet, klinkt mij als een onvolwassen debiel.