Goh, hadden we laatst al iemand in transitie die denkt dat we met z’n allen het bestaan van AliExpress niet kennen, nu weer Yvonne Coldeweijer. En deze Yvonne Coldewijer is best een leuke meid hoor.
Ze heeft allemaal leuke nieuwtjes over de BN’ers en speurt als een echte rechercheur naar de mooiste scoops, alleen in huize Albert Verlinde moet ook de schoorsteen roken, dus probeert ze allemaal Chinese meuk voor de hoofdprijs te slijten.
“Zaterdag betrapten wij Yvonne Coldeweijer erop dat zowat haar hele webshop een Ali-shop is. Dat vond ze niet kunnen… Haar schoenen zijn eigen design en ze had ons duizenden volgers gegeven, dus het moest eraf! Omdat wij gezellig met je doen, betekent niet dat we je gaan matsen”, schrijft ‘juice channel’.
Media-expert Rob Goosens geniet ervan en krijgt een hartje van Story hoofdredacteur Guido den Aantrekker.

Hier zie je alle artikelen die wel erg overeenkomen met de troep van Ali.
Het is niet de eerste keer dat Yvonne tegen de lamp loopt. Al eerder had ze een groot probleem met powerbanks van Chanel.
Uit eerste hand Televisie
De NPO wil comeback Matthijs van Nieuwkerk objectief beoordelen: “We nemen alle omstandigheden mee”
Uit eerste hand Televisie
Peter Gillis kan zijn straf niet meer ontlopen: Gaat dit het einde van zijn carrière op tv worden?
Uit eerste hand Instagram
Nicol Kremers heeft sinds Peter Gillis geen succes in de liefde: “Wachten op een wonder”
Uit eerste hand Instagram
Emma Heesters deelt haar boezem met de wereld
Uit eerste hand
De Telegraaf trapt in de leugens van professioneel oplichter Diana Gabriëls: Gaat het ooit ophouden?
Uit eerste hand Jan Roos spreekt
Jan Roos: Een pornofilm van uw belastingpoet
Uit eerste hand
Guido Weijers betaalt jonge meiden om met hem naar bed te gaan: ‘Ze was nog net geen 18’
Uit eerste hand
ZOOP komt terug: Fans nu al teleurgesteld
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Mark Baanders weggestuurd bij Expeditie Robinson na overdosis & Alex Soze belt boos op
Uit eerste hand
Nicol Kremers doet een boekje open over mishandeling Peter Gillis: ‘Ik voerde een toneelstukje op’
Uit eerste hand
Rijk Hofman is bedreigd door Ex on the Beach deelnemer: ‘Hij heeft me met elke bedreiging die er bestaat bedreigd’
Uit eerste hand Televisie
Roy Donders gaat zich laten castreren: ‘Ik doe dit echt voor haar’