Vincent Janssen start petitie tegen Marjolein Faber en krijgt bakken haat over zich heen

Roddelpraat Logo
Henry van de Straat 17 Reacties,
Vincent Janssen start petitie tegen Marjolein Faber en krijgt bakken haat over zich heen

De petitie tegen minister Marjolein Faber van Asiel en Migratie loopt nu als een trein. Binnen een paar dagen ruim 200.000 ondertekeningen. Initiatiefnemer Vincent Janssen uit Zevenaar heeft inmiddels landelijke bekendheid – én een inbox vol haatberichten.

De Petitie

Je bent Vincent Janssen uit Zevenaar. Je werkt voor de PvdA in de lokale politiek, bent een bezorgde burger, en je hebt je zinnen gezet op het politieke onthoofden van Marjolein Faber – de zogenaamde ‘strengste asielminister ooit’ die in de praktijk niet verder komt dan ''Geen uitjes voor asielzoekers" en "Geen lintjes voor COA-vrijwilligers".

En wat doe je dan? Dan start je een petitie. Niet eentje met tien handtekeningen van je buurman en je tante. Nee, dit werd een turbo-petitie. Binnen no-time ruim 95.000 ondertekeningen, en inmiddels bijna de 200.000 gepasseerd. Vincent, de Zevenaarse revolutiemaker, gaat ‘m zelfs aanbieden aan de Tweede Kamer. Chique.

De inhoud van zijn petitie? Faber moet weg, want ze “creëert alleen maar ophef”, “kan geen Kamervragen beantwoorden” en moet “constant worden gecorrigeerd door premier Schoof of de rest van de klas”. Met andere woorden: de minister is in zijn ogen politiek ongeschikt. 

‘Faber verdeelt, verbindt niet’

Janssen laat weten dat zijn actie niet vanuit de PvdA komt – ook al is hij daar fractiemedewerker in Zevenaar. “Ik doe dit op persoonlijke titel,” benadrukt hij. Zijn boodschap is helder: “Faber heeft het vertrouwen van het volk verloren. Nederlanders willen een minister die verbindt, niet verdeelt.” De hoge steun voor de petitie zou dat bewijzen.

Toch is niet iedereen het met hem eens. Op Facebook en X (Twitter) regent het reacties – van lof tot grove beledigingen. Janssen krijgt van alles naar zijn hoofd: “Ik lig er niet wakker van, maar ik rapporteer het wel als het echt te ver gaat,” zegt hij. Aangifte doet hij niet, want dan “kan ik wel bezig blijven”.

Maar de ironie  zit 'm zoals altijd in de details. Want de petitie van Vincent is zogenaamd een oproep voor verbinding, niet voor verdeeldheid. Terwijl heel Nederland nu gezellig met modder aan het gooien is op social media. Vincent krijgt haatberichten, bedreigingen, scheldpartijen – en dat allemaal omdat hij iets te hard zei wat de helft van Nederland denkt, en de andere helft niet wíl horen.

Is Faber echt streng?

Ironisch genoeg wordt Faber vaak omschreven als de “strengste asielminister ooit”. Maar men ziet vooral symboolpolitiek. Geen uitjes voor jongeren in asielzoekerscentra, geen lintjes voor COA-vrijwilligers… maar echt structureel beleid? 

Intussen is er ook een tegenpetitie gestart: eentje voor steun aan Faber. Die loopt iets minder storm. Maar goed, een beetje minister moet tegen een stootje kunnen, zeker als je jezelf presenteert als de ijzeren dame van het asielbeleid – terwijl het asielbeleid intussen eerder aanvoelt als een kapotte tuinslang: overal lekken, maar nergens druk.

Conclusie? De een wil haar weg hebben omdat ze te hard zou zijn. De ander ziet dat er voora ontzettend veel geblaft wordt, maar weinig gebeten. Want de strenge Faber waar iedereen het over heeft… bestaat die eigenlijk wel? Of is het gewoon weer zo’n VVD-achtig marketingtrucje van de PVV?

Wat ons betreft mag Faber gewoon lekker naar huis. Niet omdat ze zo hard is. Maar omdat ze helemaal niets voor elkaar krijgt. 

Djarno Hofland zorgt voor kortingchaos: 'DM me en ik negeer je'

Djarno Hofland – jawel Dat klinkt als een topdeal vooral als je weet dat het van een Hazes-afstammeling komt. En dan nog wat wachten

Bekijken
Djarno Hofland zorgt voor kortingchaos: 'DM me en ik negeer je'
Minister Faber Immigratie

Deel dit artikel

De Commands

17 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

A
Amice Leslie

Ik hoop dat er meer asielzoekers komen zodat ik meer huizen kan verkopen

J
Jesse Klaver

Ik wil deze dikke zeug ᕼ0ᗰ0-seksueel verwennen, eerst Nᥱυk ik hem volop in zijn dikke reet, daarna stop ik mijn vuist in zijn kont en ga lekker los op hem. Wanneer zijn reet is uitgerekt ga ik opnieuw Nᥱυken en blijf net zolang doorgaan tot ik BUST! In die dikke vatsige kᥲᥒkᥱɾ -kont van hem. Vervolgens vang ik de creampie op om die vervolgens over zijn ballen heen te smeren. fꮮꮖꮶꮶꭼr!!

B
Buffy

Vincent Janssen wil dat het uitje naar de Efteling gewoon doorgaat, zodat de jongemannen van het COA daar de boel lekker op stelten kunnen zetten. Zodra de, door hem zo gehate, bruinhemden van de PVV dan met racistische opmerkingen komen, kan hij zich op gedragen belerende toon uitspreken tegen het racisme in Nederland. En voilà: binnen de kortste keren de nieuwe Frans Timmergraai van ons land.

S
Stringboy

Wauw, wat is die Vincent een knappe sexy man zeg! Ik heb hem net gegoogled, hoe hij met zijn handen in zijn zij staat op de foto van de Stentor. Woest aantrekkelijk, ik ga dus gelijk contact met hem opnemen, ik wil deze fꮮꮖꮶꮶꭼr wel in zijn reet boren namelijk!

S
Sterre

Vandaag weer aangifte gedaan na een mishandeling ppff houd het dan nooit op? Ik ging zonder verkeerde intenties de meisjes onder de acht kleedkamer in bij de lokale voetbalclub, ik identificeerde me op dat moment als Anna een zeven jarige meisje met okselhaar. Tijdens het douchen ben ik compleet veranderd en identificeerde ik me als Rachid een 22 jarige jonge heer uit Syrië. Tijdens mijn transitie heb ik meerdere jonge meiden bevrucht. Na deze daad transformeerde ik weer naar Anna

k
kb

faber is een kei en er zal door haar nog veel veranderen in nederland. ze heeft alleeen even de tijd nodig op de rotzooi van rutte en consorten op te ruimen. gewoon doorgaan faber mijn vertrouwen hebt u en zal u houden.

R
Ron

Inderdaad de rotzooi van landverrader Mark Rutte.

D
Drollenpijper

petitie: wordt 200000 keer ondertekend Henry: "oRgAniSaTor KriJgT hAaT"

C
Charly Lutser

Ik zou wel willen zien hoe Faber een enorme Congolese knoepert in het mondje van Ingrid Schouten (mama Dennie / ex van kaasboer) perst.

S
Sjimmie

En wij allemaal maar denken dat mensen met een licht verstandelijke beperking zoals Vincent Janssen , Jade anna, gordon , Floris wyers , stien ,André jr en sterenzo niet serieus werden genomen . Ze vullen er hier een complete site mee

D
De kaasklant

Precies, het lijkt hier wel de fan site van bovengenoemde personen.

J
Jan Gordelroos

Ik heb nog minder in de politiek voor elkaar gekregen dan Faber.

L
Legernul

Ik word spontaan dyslectisch van hoe dit dit artikel geschreven is

D
Dirk

Laat Faber nou naar even schuiven zou ik zeggen, als je ziet wat voor wetten er de afgelopen jaren zijn gecreëerd om de immigranten te beschermen... Er is geen huis meer te vinden. In Den Haag geldt tegenwoordig de Sharia. En in Rotterdam demonstreren 200.000 Arabieren voor een eigen stuk land binnen de stadsgrenzen . Maar meneer Janssen woont waarschijnlijk in een dorp of het kan hem niks schelen. #teamfaber

P
Pim Holla

Nee. Want dan is er EINDELIJK een minister tegen immigratie die wél iets onderneemt en dan gaat de PVDA op persoonlijke titel een referendum starten. Omdat de PvdA het de afgelopen 14 jaren zó ontzettend goed heeft gedaan dat ze van ellende moesten fuseren met GroenLinks van de Palestijnenpartij.

B
Ben dover

Fysieke haat is het beste tegen zulke gestoorde figuren. Een maand in een azc stoppen of gezellig op vakantie sturen naar Palestina,kijken hoe hij dan piept.

G
Ggz medewerker

Vincent Janssen is geestesziek en dient met spoed opgenomen te worden.