Nou en, zou je zeggen. Wat maakt mij het uit wat die k*tomroep van Dominique Weesie (walgelijke man) uitvreet. Maar dit is wel heel zuur. Het is namelijk het oude programma van onze Dennis en Bram Krikke. Een schop in de rug dus van onze vriendelijke vriend uit Glanerbrug. En die roestige dolk wordt er niet alleen door PowNed ingedraaid.
Want niemand minder dan Mark Baanders, beter bekend als Slijptol, gaat het presenteren met nog een talentloze. Gênant natuurlijk omdat hij samen met Dennis ooit is begonnen met Roddelpraat. Hij moest stoppen van Dominique Weesie (walgelijke man) en dus nam Jan zijn stokje over. Wat overigens een extreem geluk bij een ongeluk is geweest. Want laten we eerlijk zijn, waar Jan Champions League speelt, komt Mark niet verder dan de zaterdagmiddagamateurs.
Dat Slijptol niet eens even met Dennis heeft gebeld is natuurlijk niet chique, maar wellicht had Mark zich weer eens een delirium gezopen en het tussenschotje bijgepoederd.
Uit eerste hand Televisie
De hel is losgebroken in Huize Meiland: Maxime en Montana Meiland hebben knallende ruzie
Uit eerste hand Instagram
Tourmanager van André Hazes gaat hem achterna: Ook op vakantie buiten de schoolvakanties
Uit eerste hand
Rob Kemps mist de eerste stapjes van zijn dochter door affaire: Hij loopt schaamteloos door Parijs
Uit eerste hand Televisie
De Roelvinkjes komen terug: Zit Nederland hierop te wachten?
Uit eerste hand
Bizar: 5-jarig zoontje van Chantal Janzen wil zijn naam veranderen
Uit eerste hand Jan Roos spreekt
Jan Roos: BN’ers die laten zien te deugen is tuig
Uit eerste hand Televisie
Kijkers weten niet wat ze vinden van talkshow Marcel en Gijs: Gaat dit wat worden?
Uit eerste hand Instagram
Ex van André Hazes woest op Yvonne Coldeweijer: ‘Jij in en in slecht mens’
Uit eerste hand
Patty Brard heeft een hekel aan Peter Gillis: ‘Ik steun Nicol Kremers’
Uit eerste hand
Rijk Hofman en Monica Geuze zijn weer samen gespot: Toch geen go with the flow?
Uit eerste hand
Eloïse van Oranje grijpt keihard in: ‘Je gaat toch niet met een zwarte?’
Uit eerste hand
Montana Meiland heeft paniek: ‘28 en nog geen vriend’