S10’s broer in kritieke toestand, maar geen zorgen: zijn ‘beste vrienden’ zijn druk met belangrijkere dingen

Roddelpraat Logo
RoddelPraat Redactie 9 Reacties,
S10’s broer in kritieke toestand, maar geen zorgen: zijn ‘beste vrienden’ zijn druk met belangrijkere dingen

Er is weer nieuws – of beter gezegd, een nieuwe mokerslag – over Emiel, de tweelingbroer van zangeres Stien den Hollander (S10). Zijn moeder Desiree, die inmiddels meer updates geeft dan een gemiddelde nieuwsapp, meldde op Facebook dat er een hersenscan is gemaakt. Spoiler: het ziet er niet best uit.

“We moeten rekening houden op dit punt: 80 procent kans dat hij NIET bij bewustzijn komt en GEEN dingen kan,” schrijft de moeder van S10 nuchter op Facebook, alsof ze het over het weer heeft. “Klein kansje op wel een positieve uitkomst. Vandaag een hersenscan gemaakt en dit ziet de neuroloog nu op de scan. Zijn brein is er dus nog steeds zeer slecht aan toe.”

Dus ja, als je optimistisch bent ingesteld, kun je blijven hopen. En dat doen Desiree en Stien dan ook dapper. “Wij blijven hopen op een wonder. Dus daar gaan wij mee verder, Stien en ik.” A

Desiree probeert het allemaal goed uit te leggen. “Ik hoop dat ik het goed uitleg,” schrijft ze, en sluit af met: “Liever geen vragen nu, ik stuur dit naar meer mensen.” Want niets zegt “intens persoonlijk familiedrama” als een groepsbericht op Facebook.

‘Foute vrienden’ en louche types

Eerder deze week deelde Desiree al dat ze al lang nattigheid voelde. Haar zoon zat namelijk diep in de “louche zaken”. En dat loopt zelden goed af – daar heb je geen glazen bol voor nodig. “Dit ging uiteindelijk niet goed aflopen, dat wist ik. De zaken die Emiel deed keurde ik nooit goed.”

Maar nu hij “onbruikbaar is geworden” – haar woorden, niet de onze – blijken al zijn “beste vrienden” ineens collectief aan geheugenverlies te lijden. “Emiels beste vrienden kijken nu uiteraard weg van dit. Hun louche zaken gaan gewoon door, ook nu Emiel onbruikbaar is geworden.”

Dus daar staan ze dan, moeder en dochter, aan het ziekenhuisbed van een jonge man wiens brein “zeer slecht aan toe” is, omringd door stilte van ‘vrienden’ en de echo van mislukte keuzes.

Jan Roos: Het Tim Hofman-effect

Voelt zich ook beter dan de rest. En is volgens de mainstream media ook beter dan de rest. Tim kan zich baden in gewonnen prijzen. Tim Hofman kan alles

Bekijken
Jan Roos: Het Tim Hofman-effect
S10

Deel dit artikel

De Commands

9 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

C
Charly Lutser

Die blanke plank S10 wil je toch breken met zware heupstoten? 15 inch met geweld erin prakken, een keer of 100.000, net als een IKEA meubel tester. ƙᥲᥒƙᥱɾhoᥱɾtjᥱ verdient ook 40 miskramen.

H
Hoogwerker 010

Van S10 naar gevallen van verdieping 10. Van 9 strepen sos, naar 9 strepen bloed op de stoep. Soms kan het raar lopen in het leven.

P
Profiler

Behoorlijk versneden rommel wat hij verkocht misschien is hij geduwd door zo’n Henri type die dacht lekker te score en toen flipte

Z
Zwarte Joop

Ook erg dit. Vroeger was er de Omerta. En in ruil voor je loyaliteit werd er voor je familie gezorgd. 'We will make you whole.' en daar werden de rekeningen van betaald, ziekenhuizen. En dan was er een financieel buffertje als je weer vrij kon lopen. Op deze manier loont criminaliteit helemaal niet meer - het blijft tóch een risicovol mètier!

Z
Zwarte Joop

Ook erg dit. Vroeger was er de Omerta. En in ruil voor je loyaliteit werd er voor je familie gezorgd. 'We will make you whole.' en daar werden de rekeningen van betaald, ziekenhuizen. En dan was er een financieel buffertje als je weer vrij kon lopen. Op deze manier loont criminaliteit helemaal niet meer - het blijft tóch een risicovol mètier!

L
Los mexicanos

I don’t give a wrap

B
Broer van S10

Muuuuwhuuuuuu

J
Jan Roos

wat is dit voor links gedrag mag niet eens meer praten over verdovende middelen dat gebruikt wordt in cola.

S
Steve 10

Transformers tututu