Het is tegenwoordig geen feest als Nikkie de Jager niet is geweest. Iedereen en alles wil dat de transformer de diversiteitsgraad van een evenement komt opkrikken. Dus ook de koning, die alles doet om maar een beetje populair te blijven, wat niet erg goed lukt overigens. Maar ook andere mensjes mochten een broodje van hun eigen belastinggeld komen eten bij de vorst op de “uitblinkers” lunch.
Ook oplichter Gerrot Hiemstra werd in het zonnetje gezet. Deze weerman vertelt na het NOS Journaal altijd dat het morgen gaat regen, wat dan zelden gebeurt. Maar hij weet wel heel goed hoe het klimaat er over 50 jaar uitziet. Daar heeft ie altijd de meest heftige voorspellingen over. Niet zo heel vreemd, want Hiemstra steekt miljoenen in zijn zak met zijn andere bedrijf, namelijk die praatjes houdt over de problemen met het klimaat. Pure belangenverstrengeling zou je zeggen, maar in dit land mag je dan komen eten bij de koning.
Wie die ander mensen zijn is mij niet bekend. Alleen Lale Gül is een uitzondering. Deze vrouw is werkelijk een heldin met haar boek over haar verschrikkelijk jeugd in een Turks gezin.
Uit eerste hand
De Telegraaf trapt in de leugens van professioneel oplichter Diana Gabriëls: Gaat het ooit ophouden?
Uit eerste hand Jan Roos spreekt
Jan Roos: Een pornofilm van uw belastingpoet
Uit eerste hand
Guido Weijers betaalt jonge meiden om met hem naar bed te gaan: ‘Ze was nog net geen 18’
Uit eerste hand
ZOOP komt terug: Fans nu al teleurgesteld
Uit eerste hand Uitzending Youtube
Mark Baanders weggestuurd bij Expeditie Robinson na overdosis & Alex Soze belt boos op
Uit eerste hand
Nicol Kremers doet een boekje open over mishandeling Peter Gillis: ‘Ik voerde een toneelstukje op’
Uit eerste hand
Rijk Hofman is bedreigd door Ex on the Beach deelnemer: ‘Hij heeft me met elke bedreiging die er bestaat bedreigd’
Uit eerste hand Televisie
Roy Donders gaat zich laten castreren: ‘Ik doe dit echt voor haar’
Uit eerste hand Jan Roast
Jan Roos: Marcel&Gijs nu al de zomerflop
Uit eerste hand
Emma Heesters blijft toneelact volhouden: ‘Dit slaat echt alles’
Uit eerste hand
Marco Borsato is bezig met eerherstel: Zal hij weer terug gaan naar Leontine?
Uit eerste hand Televisie
Jan Slagter springt in de bres voor Matthijs van Nieuwkerk: Tijd voor een gesprek bij de NPO