Jeetje! De zoontje van Wendy van Dijk doet gangster

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Jeetje! De zoontje van Wendy van Dijk doet gangster

Dan ben je het verwende zoontje van Wendy van Dijk en Xander de Buisonjé, maar voel je je Mohammed uit Amsterdam-West. Er zijn tegenwoordig zoveel mensen in het verkeerde lijf geboren dat je je afvraagt of er iets in ons leidingwater zit. Sem is een rapper met een straattaal accentje. Jeweettoch, fakka in die Damsco, mofo!

En nu gaat die knullie ook nog stoere teksten plaatsen dat ie weleens met mensen die commentaar op hem hebben in 1 kamer wil zijn. Ze zullen gelijk een stukje vriendelijker worden, denkt Semmie. Jeetje, wat een gangstertaal. Ik ben er helemaal een beetje bang van. Oh wacht, toch niet.

Dennis ondergedoken: ‘Hij dreigt met ontvoering, mishandeling en molotovcocktails’

Dennis ondergedoken: 'Hij dreigt met ontvoering, mishandeling en molotovcocktails'. Een nieuwe aflevering van Roddelpraat.

Bekijken
Dennis ondergedoken: ‘Hij dreigt met ontvoering, mishandeling en molotovcocktails’

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Let op! Het is op dit moment niet mogelijk om nieuwe comments te plaatsen.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.