Dit is het salaris van Rutger Castricum. Na wat onderzoek weten we te vertellen wat Rutger in zijn portemonnee heeft zitten. Ook delen we in welke woning hij woont en waar zijn vermogen mede daardoor op ingeschat kan worden.
Grootverdieners bij de publieke omroep
In 2018 plaatste het AD nog een artikel waaruit bleek dat in het jaar van 2017 31 bestuurders en presentatoren meer betaald kregen dat de landelijk vastgestelde norm. Zij zouden niet meer mogen verdienen dan het ministersalaris van 181.000 euro per jaar, omdat deze mensen onder de publieke omroep opereerden. Rutger Castricum was daar één van.
Jaarlijks dalend inkomen
Zo stond in het AD: “Powned sluisde bakken richting presentator en verslaggever Rutger Castricum: 196.585 euro.” Die walgelijke man van een Dominique Weesie deed hier overigens ook aan mee en ontving zelfs een salaris van 212.756 euro per jaar. Vanaf dat moment werd bepaald dat het inkomen jaarlijks zou dalen, zodat het uiteindelijk niet meer boven de WNT-norm uit zou komen.
Dit is het salaris van Rutger Castricum
Wat zijn salaris op het moment precies is, is lastig in te schatten, maar het is in ieder geval alweer een stuk lager dan de 196.585 euro dat het in 2017 was. Maar wat heeft hij dan nog in zijn bezit? Momenteel woont hij alweer zo’n vijf jaar met zijn vrouw Daphne Rietbergen (ja, echt) en twee kinderen in een deftige buurt in Den Haag.
Wat is het vermogen van Rutger Castricum?
Het hoekherenhuis waar hij in woont, heeft hem toentertijd 760.222 euro gekost, maar hij vestigde er een hypotheek van 1,1 miljoen euro op. Het heeft een woonoppervlakte van 152 vierkante meter en bestaat uit zeven kamers. Vijf hiervan zijn slaapkamers. De andere twee zijn badkamers. Met drie woonlagen en een kelder heeft hij een prima woning, kunnen we rustig stellen. Zijn vermogen wordt momenteel ingeschat op 1 miljoen euro.
Uit eerste hand Televisie
De hel is losgebroken in Huize Meiland: Maxime en Montana Meiland hebben knallende ruzie
Uit eerste hand Instagram
Tourmanager van André Hazes gaat hem achterna: Ook op vakantie buiten de schoolvakanties
Uit eerste hand
Rob Kemps mist de eerste stapjes van zijn dochter door affaire: Hij loopt schaamteloos door Parijs
Uit eerste hand Televisie
De Roelvinkjes komen terug: Zit Nederland hierop te wachten?
Uit eerste hand
Bizar: 5-jarig zoontje van Chantal Janzen wil zijn naam veranderen
Uit eerste hand Jan Roos spreekt
Jan Roos: BN’ers die laten zien te deugen is tuig
Uit eerste hand Televisie
Kijkers weten niet wat ze vinden van talkshow Marcel en Gijs: Gaat dit wat worden?
Uit eerste hand Instagram
Ex van André Hazes woest op Yvonne Coldeweijer: ‘Jij in en in slecht mens’
Uit eerste hand
Patty Brard heeft een hekel aan Peter Gillis: ‘Ik steun Nicol Kremers’
Uit eerste hand
Rijk Hofman en Monica Geuze zijn weer samen gespot: Toch geen go with the flow?
Uit eerste hand
Eloïse van Oranje grijpt keihard in: ‘Je gaat toch niet met een zwarte?’
Uit eerste hand
Montana Meiland heeft paniek: ‘28 en nog geen vriend’