Er stond nog een maand open en die gaat ie nu zitten, hebben we ons laten vertellen. Alles is al opgenomen voor zijn “documentaire” en nu gaat ie zogenaamd in een “geheimetrainingskamp”. Dat heet in het Oud-Hollandsch op water en brood.
Zijn vriendin zet nu al die filmpjes online. Dus zij heeft aankomende maand even rust van die staatsmongool.

Ik wil DieTim graag komen opzoeken in de bak en hem inwijden in de Griekse beginselen. Te beginnen bij een heerlijk tonggenot. (Neuken komt later.)
Hou je smoel nou eens
Dit kwetst mij en ik voel me nu gediscrimineerd. Ik overweeg aangifte te gaan doen.
Opdonder mafkees
Geheimetrainginskamp🤣🤣🤣
Miss eerst ff geld inzamelen:
https://www.doneeractie.nl/
Kan je hem daarna gelijk inhuren om achter je dislikers aan te laten gaan 😀
Ga Toto beffen
Een cursusje Nederlands is ook geen overbodige luxe..
Niet 1 niet 2 niet 3 maar 3!!
Heer Roos, je moet wel goed lezen. Die Tim zit niet in een geheimetrainingskamp, maar in een geheimetraininginskamp. Wat de hel dat ook mag zijn.
*geheimetrainginskamp, wel goed lezen hè
Dat is toch precies wat ik zeg?
Hij gaat het droogproces in daar om het beste uit hemzelf te halen … Waarschijnelijk heeft hij dat niet meer nodig of zo??
En het einde van zijn inzicht is bijna daar. Vandaar dat hele proces met die afval en zo.
Waarschijnlijk heeft hij zijn toko ook nog even uitgemest voordat hij met staatsverlof ging. Altijd een beetje kut als je aardappelen na een tijdje je gootsteenkastje uitgroeien en je komt thuis na een tijdje.
Heel herkenbaar dit.
En daarna is het weer dezelfde ouderwetse tehringleier die hij hiervoor was?. Prima geregeld, en zodanig keurig gelouterd het nieuwe jaar in.
Altijd nog beter dan die andere huichelaar die z’n weijf steeds in mekaar beukte en nog geen minuut in de bak heeft gezeten..
Respect DieTim.
Je hebt een fanbase.
(En blijf nou is netjes løl. Dan is dit allemaal niet nodig)
Hou je taai.
👀
Hart onder de riem voor al die bajesklanten die nu ook mar tussen kerst en nieuwjaar niet bij hun geliefden zijn.
Héél erg is dat. Arme mensen in de gevangenis zonder hun vrouw en kinderen, en ze kunnen niet eens zelf even naar de winkel om zo een k-gourmetstelletje te kopen om dat die k-winkels allemaal dicht zijn.
En Frank Masmeijer die binnenkort pas vrijkomt en dan 300 miljoen moet zien wit te wassen die die heeft verdiend met z’n handeltje in waspoeder.
Heel moeilijk allemaal.
Dus allemaal nog ff mooie dagen gewenst en help elkaar 🤐👍
RoddelNederland is al een theater op zich . Wens iedereen een beter jaar !
Thanks.
Nodig.
Neukgenot.
Gordon whatever.
Grundregel.
Kritisch kijken
Shirma
Stef
Stef blok
Mee eens
Wie dan ook
En al je verknipte Ideen
Je bent zo doorzichtig als een plastic velletje
En je bent net zo dom als een pot pindakaas
Heb net dus me woonwagen geherfinancierd en nu gaan ze moeilijk doen over m’n konijnen!?
Ik hou van die beestjes!
Ik had ook honden kunnen fokken maar konijnen stinken minder en lopen niet de hele dag te blaffen.
Konijnen neuken de hele dag, die wil je ook niet boven je hebben wonen.
Die Tim moet wel uitkijken dat zijn tieten niet gaan lekken. Zal niet de eerste zijn met een killerbody en lekkende tieten.
Zie je nou!?
Komt allemaal uit de koker van die ene mafketel. Er zijn geen normale mensen die het nog de moeite waard vinden
Dit is einde Roddelpraat
Einde Roddelpraat?! Nou dat hoop ik toch niet!
Wil nog even iets kwijt voor het slapengaan. Deze twee jonge dames:
https://i.pinimg.com/736x/f8/66/1c/f8661c8e8a196faa7f630bb4b54e6e4f.jpg
De ene is op vakantie naar Dubai en de andere naar Thailand. Dat terwijl het godverdikkie 15 graden kan worden oudjaarsdag!!
Nou is de natuur gelukkig veerkrachtig, maar dat pleziergevlieg moet echt stoppen totdat de waterstof zijn intrede in de vliegtuigindustrie heeft gedaan!!
Mijn voorbeeld ❤️
Ik ben M. De Vlieger maar dan undercover hihi.
Ik ben het met Dennis eens.
Tokkie
Het einde is “inzicht”