Breaking: Rogier Smit ontdekt wachtrijen, besluit dat die niet voor hem gelden

Roddelpraat Logo
RoddelPraat Redactie 6 Reacties,
Breaking: Rogier Smit ontdekt wachtrijen, besluit dat die niet voor hem gelden

Een doodnormale dag bij de Action in Noordwijk werd vandaag opgeleukt door niemand minder dan Rogier Smit – je weet wel, die van dat programma dat ooit populair was bij mensen met te veel vrije tijd. En ja hoor, Rogier wist er weer een show van te maken. Gewapend met één (jawel, één) oogschaduw besloot hij dat wachtrijen iets voor het plebs zijn.

Volgens een oplettende volger van RealityFBI had Rogier namelijk geen zin om achteraan te sluiten bij het gepeupel, inclusief een oudere dame met rollator. “Hij denderde er gewoon langs, geen greintje respect,” aldus de bron, die vermoedelijk nog steeds met open mond bij het schap met kattenvoer stond.

En dan de clou: dit alles voor één make-upje. Eén. Oogschaduw. Voor zichzelf. Leeeeuuuuk. Geen mandje vol aanbiedingen, geen kar met nutteloze woondecoratie – gewoon een enkel potje glitter of mat, wie zal het zeggen. “Haha ja, weirdo,” voegde de bron er droog aan toe. En terecht.

Rogier Smit heeft een neus voor drama

We wisten natuurlijk al dat Rogier Smit een neus voor drama heeft – van hysterische interieurmake-overs tot verbaal vuurwerk op tv – maar dat hij zijn diva-energie nu ook inzet bij de Action, is zelfs voor zijn doen een prestatie. De rollator negeren? Check. Eén product scoren alsof het haute couture is? Dubbel check.

Ach ja, het is toch fijn om te weten dat sommige dingen in het leven constant blijven. Zoals Rogier Smit die overal waar hij komt, ook daadwerkelijk aankomt. Zelfs in de rij bij de Action. 

PRIMEUR in Nederlandse film — Erick Overveen onthult AI-film over Theo van Gogh bij Forum Inside

kwam schrijver Erick Overveen met een opvallende aankondiging. wordt volledig verfilmd met behulp van kunstmatige intelligentie

Bekijken
PRIMEUR in Nederlandse film — Erick Overveen onthult AI-film over Theo van Gogh bij Forum Inside
Rogier Smit

Deel dit artikel

De Commands

6 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

R
Rogier Smit

De paupers zagen mij aankomen en gingen als de zee voor jezus opzij. En ik heb nou eenmaal wit poeder nodig... Volgende keer loop ik eerst wel even langs het kattenvoer... xxx roro

T
Thijsradijs88

Wat een figuur.. zit meer inhoud in zijn neus dan in zijn hoofd.

F
Floris Wyjers

Gelukkig koop ik mijn oogschaduw in Oud Zuid, met geurkaars op de toonbank, een glaasje rosé en zonder kans op ongewenst geurige ontmoetingen met amice Smit.

M
Martien Meiland

Nou nou, zo raar is het allemaal niet hoor! Hier in Noordwijk wordt voor ons ook altijd gewoon een extra kassa open gegooid. Ze snappen gewoon hoe je als winkel met VIP's moet omgaan.

T
Te weinig karakters

Ik doe ook niet aan paupers en rijen, daarom kom ik niet bij o.a. de Action. Rogiertje meent van twee walletjes te kunnen eten.

A
Andre Neutink

Normaal heeft hij nooit problemen met lijntjes.