BREAKING: Marianne Schouten begint eigen partij – welkom in de tiende cirkel van de hel

Roddelpraat Logo
Henry van de Straat 34 Reacties,
BREAKING: Marianne Schouten begint eigen partij – welkom in de tiende cirkel van de hel
© Groenlinks Enschede

Marianne Schouten, halfzus van onze eigen Dennis, gaat full woke met haar eigen partij: ‘Groep Schouten’Ja hoor, dáár is ze. De woke worrior plaatste een bericht op haar Instagram-account vol gebalde vuist-emojis en linkse slogans, en heeft zichzelf officieel tot partij benoemd. God help ons.

Power to the people’

Op Instagram deelt Marianne Schouten het goede nieuws:

"Mooi nieuws: ik ga door als raadslid ✊✊ Nu heet mijn partij: Groep Schouten."

Of zoals wij het liever noemen: Team Marx met klimaatpaniek en cappuccino

Marianne, ooit nog lid van GroenLinks, begint nu dus haar eigen “eerlijk, lokaal en links” clubje. Want ja, als je zelfs bij GroenLinks te radicaal bent....

Volgens haar is het kapitalistische systeem niet in staat om vrijheid, gelijkheid en vrije tijd te bieden. Precies, want de dag van de arbeid draait natuurlijk om luieren met idealen terwijl je wél gesponsord wordt door overheidssubsidie.

Ze roept vol vuur op om samen een lokale community te bouwen. (Lees: een extinction rebellion achtige Telegram-groep vol A12 blokkeerders, klimaatspijbelaars, bakfietsactivisten en parttime genderstudiesdocenten.

Exit GroenLinks: one flew over the cuckoo's nest

Voor wie het gemist heeft: Marianne werd al eerder ontslagen door GroenLinks nadat ze het nodig vond om klimaatstaking te spelen terwijl ze gewoon raadslid was. Haar politieke activisme liep nét iets te veel over in haar werktijd.

Roddelpraat behandelde dat destijds al uitgebreid — zie hier de aflevering.. Spoiler alert: ze was niet ziek, maar ‘bezet’. Oftewel thuis op de bank in een onecie.. Waarschijnlijk de grassprietjes in haar tuin aan het tellen terwijl ze haar zoontje leert dat de wereld over 10 jaar niet meer bestaat.

En dus maakt ze nu een doorstart. Zoals elk goed politiek wrak: opnieuw beginnen, nieuw naampje (CDA morft in NSC) , zelfde problemen. Groep Schouten is geboren — of zoals sommigen zeggen: de politieke versie van een veganistische volkstuin met een podcast.

Reactie van Dennis Schouten:

Dennis reageerde vandaag in een kort maar krachtig statement:

“Ik distantieer mij volledig van iedere actie van mijn halfzus. We hebben totaal verschillende wereldbeelden. Als zij ‘ja’ zegt, zeg ik automatisch ‘nee’."

Hard, duidelijk, en volledig in lijn met wat de trouwe Roddelpraat kijkers al wisten: deze familieband is dunner dan het fundament waarop Groep Schouten gebouwd is.

Groep Schouten opent poort naar tiende niveau van de hel

Wij dachten dat GroenLinks al de negende cirkel van Dante's Inferno was: een plek waar links idealisme gedijdt in een smerig moeras van linksgedraaide lariekoek, progressieve kots, bureaucratie, wokeheid en morele superioriteit.
Maar nee hoor — Dante had zich vergist. Een waar deugdelirium...

De hel heeft een tiende verdieping.
En daar, tussen het thuisonderwijs, geurkaarsen van duurzame soja en het eindeloze gezang van politieke correctheid, vinden we Groep Schouten. Bereid je voor op progessieve deug diaree.

Veel succes, Marianne. En voor de rest van Enschede: Sterkte!

René Watzema en vriendin Noa ''willen het weer samen doen'' – na relatiebreuk opnieuw verliefd

is weer samen met zijn vriendin Noa. Na een zware relatiebreuk en een periode van persoonlijke groei De hereniging komt na een periode van reflectie.

Bekijken
René Watzema en vriendin Noa ''willen het weer samen doen'' – na relatiebreuk opnieuw verliefd
Schouten

Deel dit artikel

De Commands

34 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

D
Dennus schouwtun

Zet hem op !! Je hebt in ieder geval nu al mijn stem

M
Marcel S.

Als dit zo doorgaat trek ik m’n caravan naar Spanje , trek im een blik Klok open en dan zoek je het hier allemaal maar uit. Schouten senior is er klaar mee. Dennis, red je zus voordat ze volgende week in Extinction Rebellion-kleren voor m’n oprit ligt

J
Jimmy

Tja, een mens draait door als de PGB niet op tijd gestort wordt… Zo heb ik ooit mijn zorgverlener bevredigd in een tijd van nood. Goede klodder kwijl op die lolly, dat vond ie zo lekker glijden!

J
Jan "befkoning" roos

Als je nog tips nodig hebt voor een partij starten kan je bij mij aanbellen. Dan kan je mij in natura terugbetalen;)

M
Marianne Bouten

zolang je geen ladyshave in de kofferbak hebt ga ik graag op dit aanbod in jan, in mijn broekje laat ik namelijk graag de natuur de vrije loop.

O
Onkel Adolf

Hoezo krijgen deze linkse kkr lui steeds aandacht het enige wat ze verdienen is een fijne douche in een van mijn kampen of om van een flatgebouwtje te kkr’en zoals de broer van stien

C
Cherry Pamflet

Deze vrouw is natuurlijk volkomen gestoord , het zal wel aan de kaas liggen

D
De dikke duif

Het is de zoveelste die links lult maar rechts vult, het is ongelofelijk dat dit systeem van zetelroof nog steeds kan plaatsvinden. Haar manier van politiek bedrijven staat ook symbool voor de rest van de algemene politiek in dit land. Als je maar hard genoeg schreeuwt dat je zielig bent, ben je het ook en kom je met alles weg. Opdoeken die handel

R
Ran Joos

De stukjes van Henry worden met de dag beter!

S
Sjaak de Boer

De Pėd○Partij maakt een doorstart

K
Klaus Schwab

Jullie betalen allemaal lekker belastingcentjes om te zorgen dat dit gevoelige meisje zich heel erg druk kan maken om het klimaat. Zo hoort het ook, gr. Klaus.

R
Ronny B.

Heeft iemand mijn baby-anaconda gezien ?

G
Gadolf snitler

Misschien heeft Floortje die wel in zn reet gestopt.

D
Dennis Schouten

Groep Schouten ??? Een groep dat kan ook alleen ? Jan help even.

M
MalleJoepoe

En toch zou ik wel eens met mijn tong over die harige deurmat van haar willen glijden.

B
Bokito de huisaap

mijn neef in celblok zes zou ook graag zijn anaconda in jouw endeldarm parkeren joepoe.

M
Milco Waffen SS

Wat zijn er hier veel Kevin internet gekkies.

D
Dennromee

Aangezien jullie toch dit artikel gaan behandelden in de volgende aflevering… hoe was het met Romee Dennis? En is Romee trouwens die zelfde van de firstdates aflevering?

G
Gadolf snitler

Hah, die heeft nog wel eens een keer op mn Duitse stok gezeten.

K
Karl marx

Ik draai mij om in mijn graf; walgelijk. Ik hoop dat de partij hetzelfde lot wacht als VoorNederland.

B
Bertrand du Coulisse

Voor wie is it erger? Is het erg voor Dennis dat hij een linkse woke zus heeft die een mislukte politieke partij begint? Of is het erg voor die droge muts dat ze net een racistisch broertje zit opgescheept dat niks van de zwarten en van de marekanen en van de curry vreters wil weten? Ik vraag het mij af. Het straalt niet positief op dennis zijn werk vind ik.

K
Kraaienpartij

Ik denk dat het uiteindelijk voor jan het ergst is, die moet nu aanzien hoe Marriane straks wel een eigen partij heeft.

M
Milco Waffen SS

ik herken mijzelf sterk in de amtisemitische standpunten van groenlinks, als marianne deze lijn doorzet zoals een groot politicus in 40 45 ooit heeft gedaan dan krijgt ze zeker mijn stem!

G
Gadolf snitler

Ik kan het hier alleen maar mee eens zijn.

G
Groepsdieren

Interessant dat Denis zijn zusje zich identificeert als een groep terwijl ze alleen is volgens mijn. Of neemt ze alle Ronnie Flexen van de afgelopen dagen mee on alle stoeltjes te bezetten????

D
De Kaasboer

Net zoals op al mijn kinderen, ik ben trots op haar.

M
Marianne bouten

Zitten hier nog heerlijke noord Afrikaanse mannen?

B
Bokito de huisaap

Voor 3 liter potentie verhogende borstmelk gaan de boys van fitclub de slingeraap graag op dit aanbod in

S
Stringboy

Ik wil je ook wel in je dikke re€t raggen?

S
Stringboy

Ze ziet eruit als een vrouw waar ik mijn worst in zou steken, en zal blijven raggen tot ik explodeer, keer op keer.

F
Floris Wyers

Als ze zich kaalscheert lijkt ze precies op het kaasboerke, dan wil ik er ook wel overheen. Tijdens het tongen met Dennis in de nieuwjaarsuitzending van RP fantaseerde ik ook al stiekem over a|\|ale p3netratie met deze man.

M
Marcel schouten

Wat een achterlijke droog kut wijf dat ze stikt tijdens een boom knuffelen achterlijk droge kut

G
Gadolf snitler

Linkse snol. Geen Ariër. Voor het vuurpeloton dus.

M
Milco Waffen SS

of lekker klimaatneutraal op de veewagen naar het oosten