
Bram Krikke vraagt vriendin ten huwelijk: ‘Ze zei ja!’
Bram Krikke heeft zojuist op Instagram laten weten dat hij op één knie is gegaan voor zijn vriendin Robin Holzkon. Hij deelt een reeks aan foto’s waarin hij de belangrijke vraag aan haar stelt, foto’s van het uitzicht én van de ring. ‘She said yes’, schrijft hij erbij.
View this post on Instagram
Hij kan rekenen op heel wat positieve reacties uit het land van bekende Nederlanders. Bas Smit en Arie Boomsma feliciteren het koppel onder anderen. Toch zijn er ook mensen die de hele match tussen deze twee niet snappen. Dat Bram daar beneden bijvoorbeeld wel een gouden paal moet hebben hangen, aangezien hij deze meid aan de haak heeft geslagen.
ALLES VOOR HET GELD HOOOE R
Toen hij hier werd opgenomen zoog hij ander psychotische gebruikers af in het bos, waaronder ook onze dikke vriend van het prins Bernhardt fonds, dat was nog wel te doen. De problemen kwamen met een grote psychotische zwerver die hem drugs gaf in het frikandellenbos. hij werd zwaar bedrijft en verkracht. Bram is helemaal geen hetero, hij zit weer in een ingebeelde wereld. Komt terug bram. Charlotte wacht met een heeel grote spuit hier op je , een koeienspuit.
Hawk tuahhhh
Snorrewiets met kledingstijl uit de jaren ’80.
Dit is een typisch gevalletje: Bram wilt graag een stap verder gaan dan krikken.
Aangeboden €2950 Mooie jong gebruikte nieuwste serie Honda Super Cub 50 uit Japan; Beschikbaar vanaf € 2.995 Direct rijden Geel NL Bromfietskenteken (T.w.v. € 525) Recente import / weinig kilometers Premium Kwaliteit bromfiets Techniek van nu met de retro van vroeger! Unieke bromfiets in Nederland, enkel beschikbaar op de Japanse interne markt. Details: Honda Super Cub 50 (JDM – Japanese Domestic Model) Bouwjaar 2018+ Altijd volledig onderhoud uitgevoerd! Echte Japanse kwaliteit! Gaat u een leven lang mee. 12 volt – 4 versnellingen (semi automaat) – Injectie Verbruik 1 op 69,4 (WMTC Werkelijk verbruik) Geïmporteerd voor liefhebbers en Honda enthousiastelingen Vele opties beschikbaar
Ik denk dat ik nog maar een laxeerpilletje neem.
Bram Krikke kwam ik gisteren nog tegen in Darkroom “De bruine Snor”. Dus dit verhaal verwijs ik naar het land der fabelen.
Nou en?
Ik heb een voorstel voor het huwelijkscadeau: een cadeaubon voor het operatief verwijderen van de wratten op haar neus en kin.
En voor hoe kort ik beiden heb moeten ontmoeten, leken ze mij niet verschrikkelijk. Leuk dat het goed lijkt uit te pakken. Dat ze samen gelukkig oud mogen worden. Moet je zelf voor zorgen met zijn tweeën.
Leuk voor ze toch. Zelf in dat wereldje moeten rondlopen. Snap wel dat zo een Bramsnor type die smaak goed wegspoelt. Verschrikkelijk wereldje met allerhande volk om niet vrolijk van te worden.
Verschrikkelijk stel