
Ach, de Bellinga’s. Onze nationale YouTube-familie die elke vakantie laat zien dat authenticiteit vooral iets is wat je met een filter plaatst. Hun recente avontuur in Sri Lanka ging iets minder vlekkeloos dan de gezinsfoto’s doen vermoeden. Per ongeluk – natuurlijk per ongeluk – deelde de lokale gids een foto van de Bellinga's op Instagram.
Binnen no time werd de gids ook virtueel achtervolgd tot op zijn persoonlijke Instagram-profiel, waar een foto opdook die, volgens de Bellinga’s, blijkbaar het daglicht niet mocht zien. Wat er op stond? Een momentje waarop niet iedereen breed lachend in een matchend outfitje stond? Schokkend. Dat moest offline. Meteen.
En dus werd de gids vriendelijk doch dringend verzocht om de foto te verwijderen. Want ja, als je op vakantie werkt voor beroemde Nederlanders, moet je wel weten wie hier eigenlijk de regie voert over je persoonlijke leven.
Vervolgens waren de Bellinga’s “woedend” op het personeel. Hoe durfde men zo slordig om te gaan met hún privacy? De ironie.
Fara Bellinga: 'Ik heb jullie wat uit te leggen'
Een dag later plaatst de familie Bellinga een video op YouTube dat ze het land niet eens verder in mochten. "Ik heb jullie wat uit te leggen", aldus moeder Fara Bellinga. "We mogen het land niet in waar we heen gaan. Maar het had erger kunnen zijn. "Eén van ons heeft een paspoort dat niet meer geldig is. Het is een stomme fout van ons. Dat hadden we moeten checken.
Sri Lanka zal het zich nog lang heugen: de komst van een Nederlandse familie met meer volgers dan verantwoordelijkheidsgevoel.
Het personeel was erg slecht. Mijn dochter Luan wilde een Hazelnoot creme macchiato ijskoffie maar die idioten maakten een Walnoot creme latte ijskoffie. Het kind heeft een dag lang lopen huilen.
Die kinderen hun moeder Fara Bellinga wil ik helemaal doorsmeren. Grote beurt in alle standjes en daarna weer de straat op trappen. Met een 20 eurie briefje tussen haar tieten voor de taxi.
Mijn man en ik hebben na goed overleg besloten dat we een volgende stap willen gaan zetten in onze relatie en content. Wij zijn open voor vleeslijk contact met andere stellen. Wij zoeken twee mannen met minimaal 26,4 cm kloppend vlees
Wij melden ons aan. Als Jade Anne het ok vindt tenminste.
Mijn Junglecommando staat er in ieder geval helemaal klaar voor, je mag kiezen tussen de baby-anaconda van Winston of de mini-boa van Clarence. Kusje, Ome Ronnie
Floor en ik willen op billenvakantie naar Sri Lanka? is de gayscene een beetje extreem daar?
Palestina schijnt the place to be te zijn voor keuteldeukers .
Dubai is ook helemaal de bom. Ik heb daar een huurflatje. Al had ik wel gelijk bonje met de buren en mocht ik een half jaar het land niet uit. Maar verder erg leuk daar!
Een klopboor met een grote kunst lul erop in der reet penetreren BRR BRRR
Ooh Makita you will never know..
Stem FVD jongens, samen bonjouren we deze lui van ons netvlies af!
Ik bonk je in je reet, vieze verrader!
Al met al mogen die kids van geluk spreken dat ze hier zijn geboren en enkel online publiek gesteld worden. Als Fara in Manilla gewoond had, dan stonden de Europeese kindervrienden nu drie rijen dik op hun beurt te wachten voor haar plaggenhut. Het kringspiertje van de kleine Luan had er nu al uitgezien als een verlubberde postbode elastiekje.
Dat ouwe blonde wijf zou ik wel een paar uurtjes in me hotelkamer willen penetreren en vol blaffen met dikke pudding. Is die een bekende of zeau of is dat weer zon niemandalletje van de yoetube waar niemand wat aan heeft. Behalve ik dan om mijn paarse knop erin te douwen 🍆
Welke blonde?
De voorzitter van mijn fanclub dennis
𝙵𝚊𝚛𝚊𝚑 𝙱𝚎𝚕𝚕𝚒𝚗𝚐𝚊 𝚠𝚒𝚕 𝚒𝚔 𝚠𝚎𝚕 𝚎𝚎𝚗 𝚠𝚎𝚎𝚔𝚎𝚗𝚍𝚓𝚎 𝚊𝚊𝚗𝚍𝚘𝚞𝚠𝚎𝚗 𝚎𝚗 𝚣𝚘 𝚝𝚎 𝚣𝚒𝚎𝚗 𝚒𝚜 𝚣𝚒𝚓 𝚎𝚛 𝚣𝚎𝚕𝚏 𝚘𝚘𝚔 𝚠𝚎𝚕 𝚔𝚕𝚊𝚊𝚛 𝚟𝚘𝚘𝚛. 𝚆𝚊𝚗𝚝 𝚠𝚊𝚝 𝚎𝚎𝚗 𝚕𝚎𝚕𝚒𝚓𝚔𝚎 𝚔𝚎𝚛𝚎𝚕 𝚒𝚜 𝚍𝚒𝚎 𝚟𝚎𝚗𝚝 𝚘𝚙 𝚍𝚎 𝚏𝚘𝚝𝚘. 𝙻𝚒𝚓𝚔𝚝 𝚠𝚎𝚕 𝚍𝚎 ɢʀᴏᴛᴇ ᴠᴇʀꜱᴄʜʀɪᴋᴋᴇʟɪᴊᴋᴇ ʀᴇᴜꜱ 𝚠𝚊𝚝 𝚎𝚎𝚗 𝚖𝚘𝚗k𝚘𝚘𝚕 𝚓𝚘𝚗𝚐𝚎𝚗!!
Die ouders zijn puur voor het geld bij elkaar,het zou mij ook niets verbazen als moeders regelmatig laat verwennen door een groep noord Afrikaanse belhamels zonder velletje.
Je bedoelt jakhalzen en riftijgers die in de rij staan met hun pikkie vooruit om haar sterretje te decoreren...
Wat ben je dan verrot zeg als ouders als je dit doet zoals de bellinga's met je kinderen.
Paar kinderen maken en ze keihard exploiteren. Wel zijn ze over tien jaar helemaal vertieft en plegen ze zelfmaard maar dan moeder Fara ze toch alweer zat. En geld hoeft ze niet te delen dan. Slim toch?
Nee triest en mega nep
De boekingen naar ons prachtige land zijn ineens met 75% gedaald nu blijkt dat we met deze kindermisbruikers samen werken. Dat kan niet de bedoeling zijn en daarom hebben wij besloten om ze snel ons mooie land uit te sturen. - Shalalla van Visit Sri Lanka
We hebben onze chauffeurs hard nodig. Kom alsjeblieft uit die bubbel Daniël! We hebben de wagen volgeladen voor je
Dat vies dik volgevreten varken moeten ze daar gewoon spiesen met een appel in de mond, dan kan er geen nieuw mislukt kind gemaakt worden en is de hongersnood meeteen opgelost ik zie hier een win win situatie
Jij eet geen varkensvlees alleen vieze geiten en schapen.
Die moeder zou ik best dubbel vouwen en elk gat even smeren,kut,kont,mond
Was vergeten te vermelden, niet alleen zou ik Ma Bellinga urenlang willen beffen en de liefde bedrijven. Die pa Bellinga zou ik ook keihard in zijn reet willen 𝑟𝛼𝑔𝑔𝜀𝜋! Net zolang doorpompen tot ik een zaed explosie in zijn endeldarm heb. Daarna laat ik hem het kwakkie eruit persen en vang ik het op, en smeer het daarna in zijn bek!
Die blonde moeder N.乇.ᑌ.𝐊 ik zo hard dat ze de hele dag scheel kijkt. Met die rare bril
Jij heb geen lul, trans
Waar is die kamper pauper Rowan? Of moet ik nog Rosalie zeggen en die omgebouwde vent, die denkt dat ze een vrouw is. Bah
Je broer hier Rowan, mijn Tia's verlichten wel de pijn kan ik zeggen, ik ga zo een kaarsje aansteken met mijn gevonden egel.
Ik zou haar keihard nemen. Dat vind die dikke kerel wel fijn om te zien.
Zou het niet leuk zijn als al die mislukte vlog en reality families met elkaar gaan cage fighten om de in elkaar zakkende kijkcijfers op te krikken?
Oh jongens, die vrouw stink zo naar zure zweet, het is echt smerig.
Kan iemand die Ƙαηкєяsnol weer eens bezwangeren, gelieve door een grote zwarte nignog, en dan maar hopen dat ze weer een miskraam krijgt.
De overheid laat expres paspoorten verlopen zonder melding, zodat burgers bij de grens geweigerd worden. Dit is een geheime test om mensen te dwingen digitale ID’s te accepteren. Alleen wie loyaal is aan het systeem, krijgt een “onzichtbare” verlenging. De rest verdwijnt uit het systeem — zogenaamd administratief foutje.
Maak je maar niet druk hoor vrouwtje. De luchtvaartmaarschapen en de KMAR zijn volledig ingericht op simpele mensen zoals jullie. Wij controleren voor je aan boord gaat of je voldoet aan de voorwaarden van het land van bestemming. Doe je dat niet en kom je niet aan boord. Kun je daarna weer een vlogje maken.
Misschien moet ik ook maar eens gaan familievloggen. En dat die uitzendingen dagelijks uitgezonden worden op SBS6 tussen 19:39 en 19:45. Waarschijnlijk zal het nog een flink aantal kijkcijfers opleveren. Ik vind het een prachtig idee, nu John de Mol nog.
Hopelijk bezoeken ze ons mooie land ook binnenkort!
Hopelijk niet het ziet hier al zwart van de mensen
Hahaha
Pauper snol
Jaa het is allemaal de schuld van de menia!!
Dat bericht heb ik bij toeval ontdekt en ik had eronder gezet dat hij geen idee had met wie hij te maken heeft, dat dit kinderuitbuitets zijn etc.en geceeld met de bellingawaarheid pagina. Vlak na mijn opmerking is het bericht verwijderd bij deze local guide. Evenals een reel waar de B's in voorkwamen
Die moeder is maar geschikt voor één ding. En dat de hele dag lang.
Hey Jerry airfryer,jij ook hier? Wat ben je vroeg je bed uit,had je weer een afspraak bij de sociale dienst?
Zwarte zijn lui
Vanmorgen weer het potje vol gejaagd. Hoef vaak niet eens te vegen en het is er zo uit!
Ik heb juist het idee dat er een waskrijtje in mijn reet zit. Ik blijf maar vegen!
TUUUT TUUT🚚
Wat een stom wijf is dat. Ik zou haar doen 🤣😂😅🤣😂🤣😆
Ze denken natuurlijk dat ze heel wat zijn, maar al wat ze doen is domme Ƙαηкєя-content maken voor Youtoeb. Desondanks zou ik ma Bellinga wel in de vagijn willen bonken.
Die blonde moeder heeft goeie tieten. Wat kan zij verder nog? Of wat ken die familie. Behalve geld verdienen met domme video's en dure verkansies vieren? Ik bedoel. Wat is hun verdienste of hun talent?
Goeie tieten = altijd +1
De familie Bellinga exploiteert hun kindertjes. Verder niks. Afgezien blijkbaar van heel veel uithoudingsvermogen om hun zelfpijperij te filmen/editen/op YouTube knallen komt er niks belangwekkends uit... Dat filmen kan elke imbeciel. Maar niet iedereen is stom genoeg om dit jaren achtereen te doen. Dusssss....next!!!
Heerlijk zo een bruine pik in mijn zweetspleet
Dom volk. En dat is dan "beroemd"???.