FunX viert Wereld Hijab Dag

FunX viert Wereld Hijab Dag

FunX viert Wereld Hijab Dag. Voor de mensen die het niet weten: hijab betekent in het Arabisch ‘bedekken’ en kan voor de Islam een hoofddoek betekenen. Wat leuk dat FunX dit deelt! Lekker woke ook. Alleen is niet iedereen er blij mee.

FunX viert Wereld Hijab Dag

Schijnbaar is het vandaag Wereld Hijab Dag, dus dat betekent dat we iets te vieren hebben! Fijne dag vandaag allemaal! We sluiten ons graag aan bij FunX die het bericht ook zo goed deelt met de rest van Nederland. Wat een mooi bericht. Ze zijn zo lekker woke.

Negatieve reacties

Het is alleen een beetje jammer dat ze het schijnbaar niet helemaal goed hebben gedaan. Verschillende reacties onder de post luiden dan ook iets in de trant van: “Dat is geen hijab dus 😏.” Volgens een andere reactie (die we inmiddels niet meer terug kunnen vinden) worden er fashion foto’s gebruikt en dragen de vrouwen op de foto’s de hoofddoek niet op een juiste manier. Ach, dan denk je iets goeds te doen, is het nog niet goed. Jammer voor FunX, maar het was dan ook wel een stom bericht.